keyvisual



Home
Nieuws
Abbenbroek
Bestuur
Sponsors
FOTO'S 2019
Rondemiss 2019
Koppeltijdrit 2019
UITSLAGEN KTR
STARTLIJST KTR 2019
Wedstrijdreglement
BELANGRIJK
Categorie
Bonificaties
Transponder
39e RABO Wielerronde
Dikke Banden Race
Parcours
Archief
Gastenboek
Links



 

 

Koppeltijdrit Abbenbroek | 13-07-2019              
Uitslag per Categorie                  
                       
Jongens (KNWU cat 0-4) & Meisjes (KNWU cat 0-5)              
Plts StartNr Naam Geslacht Gangmaker Ronde1 Ronde2 Ronde3 Totaal Snelheid Bonificatie Tijd
1 58 Sighem van Nicole M Sighem Paul van  00:13:01      00:13:01 40,56  00:01:00  00:12:01
2 27 Chow Luke J Chow Brett  00:12:26      00:12:26 42,48    00:12:26
3 13 Velden Tim van der J Velden Dennis van der  00:13:37      00:13:37 38,81  00:01:00  00:12:37
4 140 Keijzer Asa de M Stougje Chanelle  00:13:27      00:13:27 39,28  00:00:30  00:12:57
5 66 Olsthoorn Zeb J Olsthoorn Hans  00:13:43      00:13:43 38,51  00:00:30  00:13:13
6 67 Wuismann Finn J Wuisman Leon  00:14:38      00:14:38 36,10  00:01:00  00:13:38
7 12 Breejen Liam den J Breejen Rob den  00:13:39      00:13:39 38,69    00:13:39
8 139 Ruijven Eefje van M Ruijven Peter van  00:14:15      00:14:15 37,09  00:00:30  00:13:45
9 36 Beek Tygo van der J Poldervaart Mario  00:13:49      00:13:49 38,25    00:13:49
10 19 Timmer Brett J Timmer Kevin  00:14:25      00:14:25 36,63  00:00:30  00:13:55
11 32 Freij Anne M Gesquierre Sebastiaan  00:14:58      00:14:58 35,29  00:00:30  00:14:28
12 22 Versloot Liam J Versloot Theus  00:16:15      00:16:15 32,50  00:01:30  00:14:45
13 37 Gouw Yara M Gouw Remco  00:16:07      00:16:07 32,76  00:01:00  00:15:07
14 23 Waard Bram de J Waard Carolien de  00:15:25      00:15:25 34,25    00:15:25
15 16 Izerloo Maud van M Hooghwerff Mellon  00:15:37      00:15:37 33,84    00:15:37
16 55 Herrewijnen Siem J Herrewijnen Jan Willem  00:17:27      00:17:27 30,27  00:01:30  00:15:57
17 56 Bussen Bas J Bussen Eric  00:16:49      00:16:49 31,41    00:16:49
18 10 Reijtenbach Lara M Reijtenbach Tony  00:18:20      00:18:20 28,82  00:01:30  00:16:50
19 39 Minke Niels J Minke Jaco  00:19:27      00:19:27 27,16  00:01:00  00:18:27
20 29 Dekker Karlijn M Dekker Arie  00:20:04      00:20:04 26,32  00:01:30  00:18:34
21 30 Kloos Thom J Kloos Dennis  00:21:18      00:21:18 24,80  00:02:30  00:18:48
22 11 Farenhout Jade M Farenhout Arthur  00:20:11      00:20:11 26,16  00:00:30  00:19:41
                       
Jongens (KNWU cat 5-7) & Meisjes (KNWU cat 6-7)              
Plts StartNr Naam Geslacht Gangmaker Ronde1 Ronde2 Ronde3 Totaal Snelheid Bonificatie Tijd
1 26 Hooghwerff Cyriel J Hoogwerff Paul  00:12:22  00:13:50    00:26:12 40,33  00:02:00  00:24:12
2 70 Langendoen Lars J Langedoen Serge  00:12:40  00:13:38    00:26:18 40,18  00:02:00  00:24:18
3 134 Post Jaydan J Poldervaart Mario  00:12:17  00:13:02    00:25:18 41,74    00:25:18
4 46 Briggeman Cas J Spiero Tamar  00:12:42  00:13:55    00:26:37 39,68  00:01:00  00:25:37
5 50 Romers Jilles J Schotte Kasper  00:13:18  00:15:14    00:28:32 37,03  00:02:00  00:26:32
6 69 Klok Sveva M Maurice Keijzer  00:13:35  00:15:01    00:28:35 36,95  00:02:00  00:26:35
7 48 Bergsma Sil J Gelijnse Marco  00:13:05  00:14:36    00:27:40 38,17  00:01:00  00:26:40
8 18 Wuisman Senna M Romers Piene  00:13:22  00:14:49    00:28:10 37,50  00:01:00  00:27:10
9 40 Eck Kevin van J Stougje Chanelle  00:13:40  00:14:50    00:28:29 37,07  00:01:00  00:27:29
10 49 Karel Conner J Lambregts Ron  00:13:26  00:15:22    00:28:47 36,69  00:01:00  00:27:47
11 124 Pols Tijs van der J Pols Teun van der  00:13:53  00:14:34    00:28:27 37,13    00:28:27
12 24 Jong Jayden de J Jong Martijn de  00:15:22  00:16:28    00:31:50 33,18  00:02:00  00:29:50
13 15 Freij Evi M Freij Rini  00:15:28  00:16:28    00:31:56 33,08  00:02:00  00:29:56
14 53 Zirkzee Eri J Zirkzee Hans  00:14:32  00:16:18    00:30:50 34,26    00:30:50
15 17 Maurik Dennis van J Maurik Leo van  00:16:16  00:17:41    00:33:57 31,11  00:01:00  00:32:57
                       
Jongens (Nieuwelingen/Junioren)                
Plts StartNr Naam Geslacht Gangmaker Ronde1 Ronde2 Ronde3 Totaal Snelheid Bonificatie Tijd
1 57 Krimpen Arno van J Krimpen van Jarno  00:10:37  00:11:59  00:11:51  00:34:27 45,99  00:01:30  00:32:57
2 31 Visser Job J Wolthuizen Yennick  00:10:33  00:11:45  00:11:35  00:33:52 46,78  00:00:30  00:33:22
3 51 Kraaijenbrink, Jasper J Boshoven, Arjan  00:10:43  00:11:58  00:11:53  00:34:33 45,86  00:00:30  00:34:03
                       
Meisjes (Nieuwelingen/Junioren)                
Plts StartNr Naam Geslacht Gangmaker Ronde1 Ronde2 Ronde3 Totaal Snelheid Bonificatie Tijd
1 133 Bos Leonie M Anthonise Lieven  00:10:43  00:11:49  00:11:41  00:34:12 46,32  00:00:30  00:33:42
2 63 Wolf Babette van der M Wolf Rosalie van der  00:11:35  00:13:07  00:13:11  00:37:53 41,83  00:02:00  00:35:53
3 47 Harg Jennifer van der M Vree P de  00:13:43  00:15:33  00:15:24  00:44:39 35,48  00:00:30  00:44:09
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
Dames                    
Plts StartNr Naam Geslacht Gangmaker Ronde1 Ronde2 Ronde3 Totaal Snelheid Bonificatie Tijd
1 154 Geloof Marjolein van`t D Geloof Arie van`t  00:11:08  00:12:31  00:12:28  00:36:06 43,89    00:36:06
2 143 Klok Ines D Kegge Willem  00:11:13  00:12:35  00:12:26  00:36:13 43,74    00:36:13
3 165 Geest Loesanne v/d D Roetman Nick  00:11:41  00:12:53  00:13:07  00:37:40 42,06    00:37:40
4 96 Ekris Evi D Kleinjans Lennart  00:11:48  00:12:57  00:13:05  00:37:48 41,91    00:37:48
5 148 Ammerlaan Nicole D Geus Aad de  00:11:56  00:13:06  00:13:12  00:38:13 41,46    00:38:13
6 90 Hofsteenge Yolanda D Dekker Michel  00:12:10  00:13:37  00:13:23  00:39:09 40,47    00:39:09
7 103 Dijk Claudia van D Witzenburg Marieke  00:12:19  00:13:52  00:13:44  00:39:54 39,70    00:39:54
8 138 Doorn vd Wel Patricia D Doorn Marco  00:13:44  00:13:32  00:13:30  00:40:45 38,87  00:00:45  00:40:00
9 105 Kolijn Amanda D Bal Laura  00:12:48  00:14:06  00:14:25  00:41:18 38,35    00:41:18
10 99 Bergeijk Janny van D Hout Willemien van der  00:14:06  00:15:30  00:15:23  00:44:58 35,24  00:01:30  00:43:28
11 161 Jorritsma Sylvia D Hout Linda v/d  00:13:59  00:15:05  00:14:57  00:44:00 36,01    00:44:00
12 83 Vette Sandra de D Vette Rudy de  00:14:45  00:15:58  00:16:04  00:46:46 33,87  00:02:15  00:44:31
13 149 Krijgsman Angela D Rosmalen Cris  00:13:44  00:15:40  00:15:32  00:44:55 35,27    00:44:55
14 35 Gaag Miranda v/d D Gaag Remko v/d  00:14:50  00:16:28  00:16:29  00:47:47 33,16    00:47:47
15 158 Romers Maartje D Schotte Suzanne  00:16:29  00:18:17  00:18:47  00:53:31 29,60  00:00:45  00:52:46
16 65 Pakimin Carmelita D Warnaar Rene  00:17:52  00:18:39  00:19:13  00:55:43 28,43  00:01:30  00:54:13
                       
Heren                    
Plts StartNr Naam Geslacht Gangmaker Ronde1 Ronde2 Ronde3 Totaal Snelheid Bonificatie Tijd
1 123 Verhage Barend H Roos John  00:10:37  00:11:57  00:12:03  00:34:37 45,77  00:03:45  00:30:52
2 108 Canoy Bas H Tongeren Thijs van  00:10:18  00:11:22  00:11:28  00:33:07 47,85  00:00:45  00:32:22
3 122 Roon Jan de H Hordijk Jan  00:10:58  00:12:18  00:12:10  00:35:25 44,74  00:02:15  00:33:10
4 79 Delanghe Patrick H Rijn Arno van  00:11:06  00:12:16  00:12:17  00:35:38 44,46  00:02:15  00:33:23
5 72 Zwienen Marc van H Hoogerheide Peter  00:11:08  00:12:21  00:12:13  00:35:42 44,38  00:01:30  00:34:12
6 128 Kohn Ronald H Yildiz Ferdi  00:11:51  00:12:47  00:12:45  00:37:22 42,40  00:03:00  00:34:22
7 166 Pronk Gerrit H Boogerd Rini  00:11:56  00:13:24  00:13:38  00:38:56 40,69  00:04:30  00:34:26
8 82 Michel Vincent H Schutter Bart de  00:10:51  00:11:54  00:11:45  00:34:29 45,95    00:34:29
9 68 Schouten Harmen H Groenhoff Edu  00:11:09  00:12:27  00:12:26  00:36:01 43,99  00:01:30  00:34:31
10 98 Roos Wout H Velde Sander van der  00:10:42  00:11:59  00:11:55  00:34:35 45,81    00:34:35
11 110 Kraaijenbrink Theo H Straten Edwin van  00:11:39  00:12:39  00:12:39  00:36:57 42,89  00:02:15  00:34:42
12 117 Oosting Art H Bakker Maarten den  00:11:48  00:12:59  00:12:37  00:37:23 42,38  00:02:15  00:35:08
13 94 Kooi van der Jan H Godschalk Ron  00:12:30  00:13:36  00:13:41  00:39:47 39,83  00:04:30  00:35:17
14 136 Mol Sander H Hordijk Bart  00:11:13  00:12:21  00:12:33  00:36:06 43,89  00:00:45  00:35:21
15 141 Keijzer Maurice de H Moerenhout Koos  00:11:38  00:12:31  00:12:48  00:36:56 42,91  00:01:30  00:35:26
16 107 Gesquierre Sebastiaan H Meijs Jan van der  00:11:00  00:12:12  00:12:15  00:35:26 44,71    00:35:26
17 121 Boshuijer Jan H Trigt Carlo van  00:12:38  00:13:55  00:14:09  00:40:41 38,94  00:05:15  00:35:26
18 113 Hudepohl John H Klijn Stijn  00:12:43  00:12:38  00:12:29  00:37:49 41,89  00:02:15  00:35:34
19 151 Bravenboer Niek H Breevaart Jarno  00:12:14  00:13:39  00:13:31  00:39:24 40,21  00:03:45  00:35:39
20 131 Man Dick de H Nils Knoot  00:11:53  00:12:54  00:13:13  00:38:00 41,70  00:02:15  00:35:45
21 152 Trommel Kees H Best Marcel de  00:12:40  00:13:38  00:13:58  00:40:15 39,37  00:04:30  00:35:45
22 164 Reitsema Eduard H Gaag Remko v/d  00:11:32  00:12:56  00:12:51  00:37:18 42,48  00:01:30  00:35:48
23 102 Minneboo Rene H Kreder Raymond  00:11:33  00:12:56  00:12:56  00:37:24 42,37  00:01:30  00:35:54
24 78 Est Bart van H Huizinga Martin L  00:12:13  00:13:23  00:14:05  00:39:40 39,94  00:03:45  00:35:55
25 38 Moerenhout Sjaan H Moerenhout Koos  00:12:58  00:14:02  00:14:12  00:41:12 38,46  00:05:15  00:35:57
26 88 Lacroix Johan H Lacroix Luc  00:12:11  00:13:35  00:13:27  00:39:11 40,44  00:03:00  00:36:11
27 127 Keenen Paul H Schierbeek Carlo  00:12:08  00:13:19  00:13:03  00:38:29 41,17  00:02:15  00:36:14
28 137 Pelt Arwin van H Kroon Raymond  00:11:37  00:13:11  00:13:10  00:37:57 41,74  00:01:30  00:36:27
29 64 Meurs Jaap van H Nieuwenhuizen Piet  00:12:31  00:13:43  00:13:15  00:39:28 40,14  00:03:00  00:36:28
30 119 Comte Wim le H Bogaerdt Perry  00:11:34  00:13:37  00:13:41  00:38:52 40,77  00:02:15  00:36:37
31 115 Grootenboer Hans H Scheider Arno  00:12:30  00:13:38  00:13:38  00:39:45 39,86  00:03:00  00:36:45
32 153 Lugtenburg Arie H Hartog Jan Kees den  00:12:22  00:13:45  00:13:41  00:39:46 39,83  00:03:00  00:36:46
33 89 Duyndam Alexander H Maters Lilian  00:12:32  00:13:30  00:13:08  00:39:09 40,47  00:02:15  00:36:54
34 163 Jouvenaar Bram H Boogerd Levin  00:12:46  00:14:24  00:14:19  00:41:28 38,21  00:04:30  00:36:58
35 112 Koevoets Camiel H Broer Milan  00:11:25  00:12:56  00:12:38  00:36:58 42,85    00:36:58
36 91 Zoetemelk Joop H Hendriks Marco  00:13:27  00:14:18  00:14:35  00:42:19 37,44  00:05:15  00:37:04
37 132 Wijk Wouter van H Jansen Joost  00:11:49  00:13:05  00:13:09  00:38:02 41,66  00:00:45  00:37:17
38 92 Verduyn Thomas H Verduyn Kasper  00:11:34  00:12:57  00:12:50  00:37:20 42,43    00:37:20
39 86 Lugtenburg Wout H Meurs Ronald van  00:12:51  00:14:05  00:14:11  00:41:06 38,55  00:03:45  00:37:21
40 150 Leeuwen Henk H Heijden Jorick van der  00:11:46  00:12:54  00:12:43  00:37:23 42,39    00:37:23
41 156 Knaap Ramon van der H Palm Remco  00:11:43  00:13:28  00:13:06  00:38:16 41,40  00:00:45  00:37:31
42 25 Bloemendaal Henk H Bloemendaal Frank  00:12:51  00:14:19  00:14:14  00:41:23 38,29  00:03:45  00:37:38
43 145 Fritzsch Arco H Storm Dico  00:11:45  00:13:18  00:13:26  00:38:28 41,18  00:00:45  00:37:43
44 160 Doel Pim van der H Ulfman Jeroen  00:11:31  00:12:51  00:13:30  00:37:50 41,88    00:37:50
45 159 Meerkerk Erik H Kuikstra Ruud  00:11:53  00:13:12  00:15:14  00:40:18 39,31  00:02:15  00:38:03
46 129 Sighem Paul van H Velden Dennis van der  00:12:08  00:13:24  00:13:18  00:38:49 40,82  00:00:45  00:38:04
47 146 Schoonhoven Bas H Borsboom Willem  00:12:00  00:13:30  00:13:26  00:38:55 40,71  00:00:45  00:38:10
48 85 Maden Aad van der H Farenhout Edward  00:12:51  00:13:54  00:13:45  00:40:28 39,15  00:02:15  00:38:13
49 95 Redelijkheid Dannis de H Broek Lars van der  00:12:26  00:13:43  00:13:37  00:39:45 39,86  00:01:30  00:38:15
50 75 Meggelen Arjan van H Meggelen Michael van  00:12:38  00:13:53  00:14:05  00:40:35 39,04  00:02:15  00:38:20
51 171 Benschop Henk H Kraaijenbrink Jasper  00:12:12  00:13:33  00:13:26  00:39:10 40,45  00:00:45  00:38:25
52 126 Lagendijk Jeffrey H Poel Korsten van der  00:12:36  00:13:52  00:13:37  00:40:04 39,55  00:01:30  00:38:34
53 162 Duin Tim van H Kremer Patrick  00:12:33  00:13:40  00:13:08  00:39:20 40,28  00:00:45  00:38:35
54 120 Boer Daniel den H Mol Roeland  00:12:20  00:14:00  00:13:58  00:40:17 39,32  00:01:30  00:38:47
55 114 Son Mark van H Blok Alexander  00:11:59  00:13:49  00:13:48  00:39:34 40,04  00:00:45  00:38:49
56 168 Biesheuvel Edwin H Vlag Jeroen  00:12:13  00:13:20  00:13:23  00:38:55 40,71    00:38:55
57 116 Bontebal Wilmert H Gob Bryan  00:12:08  00:13:32  00:13:23  00:39:01 40,60    00:39:01
58 93 Lagerwaard Marinus H Weeda Peter  00:13:14  00:14:25  00:14:29  00:42:07 37,61  00:03:00  00:39:07
59 52 Akershoek Hans H Verhoeven Mark  00:12:24  00:14:06  00:14:11  00:40:41 38,95  00:01:30  00:39:11
60 169 Bergwerff Erik H Houten Marco van  00:12:09  00:13:10  00:13:52  00:39:11 40,44    00:39:11
61 34 Hellendoorn Gerard H Hovens Raymond  00:12:57  00:14:21  00:14:15  00:41:32 38,15  00:02:15  00:39:17
62 62 Keizer Tom H Kort Andre  00:13:17  00:14:38  00:14:35  00:42:29 37,29  00:03:00  00:39:29
63 77 Varenhout Johan H Roode de Maurice  00:12:41  00:13:50  00:13:51  00:40:21 39,26  00:00:45  00:39:36
64 100 Burger Stefan H Blok Kris  00:12:42  00:13:58  00:14:03  00:40:42 38,93  00:00:45  00:39:57
65 97 Breider Bas H Maters David  00:12:39  00:13:48  00:13:31  00:39:57 39,65    00:39:57
66 73 Hermsen Maurits H Bakker Emile  00:12:53  00:14:01  00:13:55  00:40:47 38,85  00:00:45  00:40:02
67 104 Trouwborst Marnix H Poel Erik  00:13:28  00:15:10  00:15:15  00:43:53 36,11  00:03:45  00:40:08
68 170 Geest Rob van H Kriek Paul  00:13:52  00:14:51  00:15:15  00:43:57 36,04  00:03:45  00:40:12
69 157 Gorsel Bas van H Gorsel Ingmar  00:14:11  00:15:20  00:15:23  00:44:53 35,30  00:04:30  00:40:23
70 111 Schaap Richard H Vermeulen Tommy  00:12:46  00:14:14  00:13:34  00:40:33 39,07    00:40:33
71 135 Dijk Frans van H Cutsen Sjaak  00:13:21  00:15:03  00:15:14  00:43:38 36,32  00:03:00  00:40:38
72 155 Geest, Paul van H Kleijn, Marieke  00:13:53  00:14:59  00:15:09  00:44:01 36,00  00:03:00  00:41:01
73 106 Paardekoper Maarten H Blokpoel Michael  00:12:48  00:14:29  00:14:37  00:41:53 37,83  00:00:45  00:41:08
74 61 Knaap Alex van der H Knaap Ramon van der  00:14:23  00:15:37  00:16:03  00:46:02 34,41  00:04:30  00:41:32
75 125 Jonge Thomas de H Schipper Kees  00:13:07  00:14:09  00:14:17  00:41:32 38,14    00:41:32
76 130 Visser Robert H Andeweg Marco  00:14:05  00:16:00  00:16:10  00:46:14 34,27  00:04:30  00:41:44
77 45 Peeters Paul H Hoven Martin van  00:13:21  00:14:45  00:14:56  00:43:01 36,84  00:00:45  00:42:16
78 42 Godschalk Marvin H Champs Rutger  00:13:28  00:15:13  00:15:08  00:43:48 36,17    00:43:48
79 87 Schoordijk Harm H Wolfs, Sylvana  00:14:21  00:16:18  00:16:16  00:46:54 33,78  00:03:00  00:43:54
80 41 Champs Joop de H Verbeek Martin  00:15:02  00:16:34  00:16:32  00:48:07 32,92  00:02:15  00:45:52
81 44 Stevens Alfred H Santen Willem van  00:14:41  00:16:25  00:15:56  00:47:00 33,70  00:00:45  00:46:15
82 54 Tuink Sjoerd H Akkermans Raymond  00:14:24  00:16:23  00:16:18  00:47:05 33,65  00:00:45  00:46:20
83 81 Hoek Vincent van der H Faesen Richard  00:14:34  00:16:00  00:16:14  00:46:48 33,85    00:46:48
84 33 Willemse Hans H Tasseron Michel  00:14:43  00:16:30  00:16:41  00:47:53 33,09    00:47:53
85 43 Winkel John van de H Pesselse Johnny  00:16:28  00:18:18  00:18:24  00:53:09 29,80  00:03:00  00:50:09
                       
ID-Cycling                    
Plts StartNr Naam Geslacht Gangmaker Ronde1 Ronde2 Ronde3 Totaal Snelheid Bonificatie Tijd
1 101 Hoogstrate Tonny I Jonge Jan de  00:13:42  00:15:11    00:28:53 36,57    00:28:53
Timing & Results: MYLAPS Event Timing (13-07-2019 20:42:31)              

 

Koppeltijdrit Abbenbroek | 13-07-2019          
Snelste Tijden (excl. Bonificaties) per Categorie          
                   
Jongens (KNWU cat 0-4) & Meisjes (KNWU cat 0-5)          
Plts StartNr Naam Geslacht Gangmaker Ronde1 Ronde2 Ronde3 Totaal Snelheid
1 27 Chow Luke J Chow Brett  00:12:26      00:12:26 42,48
2 58 Sighem van Nicole M Sighem Paul van  00:13:01      00:13:01 40,56
3 140 Keijzer Asa de M Stougje Chanelle  00:13:27      00:13:27 39,28
4 13 Velden Tim van der J Velden Dennis van der  00:13:37      00:13:37 38,81
5 12 Breejen Liam den J Breejen Rob den  00:13:39      00:13:39 38,69
6 66 Olsthoorn Zeb J Olsthoorn Hans  00:13:43      00:13:43 38,51
7 36 Beek Tygo van der J Poldervaart Mario  00:13:49      00:13:49 38,25
8 139 Ruijven Eefje van M Ruijven Peter van  00:14:15      00:14:15 37,09
9 19 Timmer Brett J Timmer Kevin  00:14:25      00:14:25 36,63
10 67 Wuismann Finn J Wuisman Leon  00:14:38      00:14:38 36,10
11 32 Freij Anne M Gesquierre Sebastiaan  00:14:58      00:14:58 35,29
12 23 Waard Bram de J Waard Carolien de  00:15:25      00:15:25 34,25
13 16 Izerloo Maud van M Hooghwerff Mellon  00:15:37      00:15:37 33,84
14 37 Gouw Yara M Gouw Remco  00:16:07      00:16:07 32,76
15 22 Versloot Liam J Versloot Theus  00:16:15      00:16:15 32,50
16 56 Bussen Bas J Bussen Eric  00:16:49      00:16:49 31,41
17 55 Herrewijnen Siem J Herrewijnen Jan Willem  00:17:27      00:17:27 30,27
18 10 Reijtenbach Lara M Reijtenbach Tony  00:18:20      00:18:20 28,82
19 39 Minke Niels J Minke Jaco  00:19:27      00:19:27 27,16
20 29 Dekker Karlijn M Dekker Arie  00:20:04      00:20:04 26,32
21 11 Farenhout Jade M Farenhout Arthur  00:20:11      00:20:11 26,16
22 30 Kloos Thom J Kloos Dennis  00:21:18      00:21:18 24,80
                   
Jongens (KNWU cat 5-7) & Meisjes (KNWU cat 6-7)          
Plts StartNr Naam Geslacht Gangmaker Ronde1 Ronde2 Ronde3 Totaal Snelheid
1 134 Post Jaydan J Poldervaart Mario  00:12:17  00:13:02    00:25:18 41,74
2 26 Hooghwerff Cyriel J Hoogwerff Paul  00:12:22  00:13:50    00:26:12 40,33
3 70 Langendoen Lars J Langedoen Serge  00:12:40  00:13:38    00:26:18 40,18
4 46 Briggeman Cas J Spiero Tamar  00:12:42  00:13:55    00:26:37 39,68
5 48 Bergsma Sil J Gelijnse Marco  00:13:05  00:14:36    00:27:40 38,17
6 18 Wuisman Senna M Romers Piene  00:13:22  00:14:49    00:28:10 37,50
7 124 Pols Tijs van der J Pols Teun van der  00:13:53  00:14:34    00:28:27 37,13
8 40 Eck Kevin van J Stougje Chanelle  00:13:40  00:14:50    00:28:29 37,07
9 50 Romers Jilles J Schotte Kasper  00:13:18  00:15:14    00:28:32 37,03
10 69 Klok Sveva M Maurice Keijzer  00:13:35  00:15:01    00:28:35 36,95
11 49 Karel Conner J Lambregts Ron  00:13:26  00:15:22    00:28:47 36,69
12 53 Zirkzee Eri J Zirkzee Hans  00:14:32  00:16:18    00:30:50 34,26
13 24 Jong Jayden de J Jong Martijn de  00:15:22  00:16:28    00:31:50 33,18
14 15 Freij Evi M Freij Rini  00:15:28  00:16:28    00:31:56 33,08
15 17 Maurik Dennis van J Maurik Leo van  00:16:16  00:17:41    00:33:57 31,11
                   
Jongens (Nieuwelingen/Junioren)            
Plts StartNr Naam Geslacht Gangmaker Ronde1 Ronde2 Ronde3 Totaal Snelheid
1 31 Visser Job J Wolthuizen Yennick  00:10:33  00:11:45  00:11:35  00:33:52 46,78
2 57 Krimpen Arno van J Krimpen van Jarno  00:10:37  00:11:59  00:11:51  00:34:27 45,99
3 51 Kraaijenbrink, Jasper J Boshoven, Arjan  00:10:43  00:11:58  00:11:53  00:34:33 45,86
                   
Meisjes (Nieuwelingen/Junioren)            
Plts StartNr Naam Geslacht Gangmaker Ronde1 Ronde2 Ronde3 Totaal Snelheid
1 133 Bos Leonie M Anthonise Lieven  00:10:43  00:11:49  00:11:41  00:34:12 46,32
2 63 Wolf Babette van der M Wolf Rosalie van der  00:11:35  00:13:07  00:13:11  00:37:53 41,83
3 47 Harg Jennifer van der M Vree P de  00:13:43  00:15:33  00:15:24  00:44:39 35,48
                   
                   
                   
                   
                   
                   
Dames                
Plts StartNr Naam Geslacht Gangmaker Ronde1 Ronde2 Ronde3 Totaal Snelheid
1 154 Geloof Marjolein van`t D Geloof Arie van`t  00:11:08  00:12:31  00:12:28  00:36:06 43,89
2 143 Klok Ines D Kegge Willem  00:11:13  00:12:35  00:12:26  00:36:13 43,74
3 165 Geest Loesanne v/d D Roetman Nick  00:11:41  00:12:53  00:13:07  00:37:40 42,06
4 96 Ekris Evi D Kleinjans Lennart  00:11:48  00:12:57  00:13:05  00:37:48 41,91
5 148 Ammerlaan Nicole D Geus Aad de  00:11:56  00:13:06  00:13:12  00:38:13 41,46
6 90 Hofsteenge Yolanda D Dekker Michel  00:12:10  00:13:37  00:13:23  00:39:09 40,47
7 103 Dijk Claudia van D Witzenburg Marieke  00:12:19  00:13:52  00:13:44  00:39:54 39,70
8 138 Doorn vd Wel Patricia D Doorn Marco  00:13:44  00:13:32  00:13:30  00:40:45 38,87
9 105 Kolijn Amanda D Bal Laura  00:12:48  00:14:06  00:14:25  00:41:18 38,35
10 161 Jorritsma Sylvia D Hout Linda v/d  00:13:59  00:15:05  00:14:57  00:44:00 36,01
11 149 Krijgsman Angela D Rosmalen Cris  00:13:44  00:15:40  00:15:32  00:44:55 35,27
12 99 Bergeijk Janny van D Hout Willemien van der  00:14:06  00:15:30  00:15:23  00:44:58 35,24
13 83 Vette Sandra de D Vette Rudy de  00:14:45  00:15:58  00:16:04  00:46:46 33,87
14 35 Gaag Miranda v/d D Gaag Remko v/d  00:14:50  00:16:28  00:16:29  00:47:47 33,16
15 158 Romers Maartje D Schotte Suzanne  00:16:29  00:18:17  00:18:47  00:53:31 29,60
16 65 Pakimin Carmelita D Warnaar Rene  00:17:52  00:18:39  00:19:13  00:55:43 28,43
                   
Heren                
Plts StartNr Naam Geslacht Gangmaker Ronde1 Ronde2 Ronde3 Totaal Snelheid
1 108 Canoy Bas H Tongeren Thijs van  00:10:18  00:11:22  00:11:28  00:33:07 47,85
2 82 Michel Vincent H Schutter Bart de  00:10:51  00:11:54  00:11:45  00:34:29 45,95
3 98 Roos Wout H Velde Sander van der  00:10:42  00:11:59  00:11:55  00:34:35 45,81
4 123 Verhage Barend H Roos John  00:10:37  00:11:57  00:12:03  00:34:37 45,77
5 122 Roon Jan de H Hordijk Jan  00:10:58  00:12:18  00:12:10  00:35:25 44,74
6 107 Gesquierre Sebastiaan H Meijs Jan van der  00:11:00  00:12:12  00:12:15  00:35:26 44,71
7 79 Delanghe Patrick H Rijn Arno van  00:11:06  00:12:16  00:12:17  00:35:38 44,46
8 72 Zwienen Marc van H Hoogerheide Peter  00:11:08  00:12:21  00:12:13  00:35:42 44,38
9 68 Schouten Harmen H Groenhoff Edu  00:11:09  00:12:27  00:12:26  00:36:01 43,99
10 136 Mol Sander H Hordijk Bart  00:11:13  00:12:21  00:12:33  00:36:06 43,89
11 141 Keijzer Maurice de H Moerenhout Koos  00:11:38  00:12:31  00:12:48  00:36:56 42,91
12 110 Kraaijenbrink Theo H Straten Edwin van  00:11:39  00:12:39  00:12:39  00:36:57 42,89
13 112 Koevoets Camiel H Broer Milan  00:11:25  00:12:56  00:12:38  00:36:58 42,85
14 164 Reitsema Eduard H Gaag Remko v/d  00:11:32  00:12:56  00:12:51  00:37:18 42,48
15 92 Verduyn Thomas H Verduyn Kasper  00:11:34  00:12:57  00:12:50  00:37:20 42,43
16 128 Kohn Ronald H Yildiz Ferdi  00:11:51  00:12:47  00:12:45  00:37:22 42,40
17 150 Leeuwen Henk H Heijden Jorick van der  00:11:46  00:12:54  00:12:43  00:37:23 42,39
18 117 Oosting Art H Bakker Maarten den  00:11:48  00:12:59  00:12:37  00:37:23 42,38
19 102 Minneboo Rene H Kreder Raymond  00:11:33  00:12:56  00:12:56  00:37:24 42,37
20 113 Hudepohl John H Klijn Stijn  00:12:43  00:12:38  00:12:29  00:37:49 41,89
21 160 Doel Pim van der H Ulfman Jeroen  00:11:31  00:12:51  00:13:30  00:37:50 41,88
22 137 Pelt Arwin van H Kroon Raymond  00:11:37  00:13:11  00:13:10  00:37:57 41,74
23 131 Man Dick de H Nils Knoot  00:11:53  00:12:54  00:13:13  00:38:00 41,70
24 132 Wijk Wouter van H Jansen Joost  00:11:49  00:13:05  00:13:09  00:38:02 41,66
25 156 Knaap Ramon van der H Palm Remco  00:11:43  00:13:28  00:13:06  00:38:16 41,40
26 145 Fritzsch Arco H Storm Dico  00:11:45  00:13:18  00:13:26  00:38:28 41,18
27 127 Keenen Paul H Schierbeek Carlo  00:12:08  00:13:19  00:13:03  00:38:29 41,17
28 129 Sighem Paul van H Velden Dennis van der  00:12:08  00:13:24  00:13:18  00:38:49 40,82
29 119 Comte Wim le H Bogaerdt Perry  00:11:34  00:13:37  00:13:41  00:38:52 40,77
30 146 Schoonhoven Bas H Borsboom Willem  00:12:00  00:13:30  00:13:26  00:38:55 40,71
31 168 Biesheuvel Edwin H Vlag Jeroen  00:12:13  00:13:20  00:13:23  00:38:55 40,71
32 166 Pronk Gerrit H Boogerd Rini  00:11:56  00:13:24  00:13:38  00:38:56 40,69
33 116 Bontebal Wilmert H Gob Bryan  00:12:08  00:13:32  00:13:23  00:39:01 40,60
34 89 Duyndam Alexander H Maters Lilian  00:12:32  00:13:30  00:13:08  00:39:09 40,47
35 171 Benschop Henk H Kraaijenbrink Jasper  00:12:12  00:13:33  00:13:26  00:39:10 40,45
36 169 Bergwerff Erik H Houten Marco van  00:12:09  00:13:10  00:13:52  00:39:11 40,44
37 88 Lacroix Johan H Lacroix Luc  00:12:11  00:13:35  00:13:27  00:39:11 40,44
38 162 Duin Tim van H Kremer Patrick  00:12:33  00:13:40  00:13:08  00:39:20 40,28
39 151 Bravenboer Niek H Breevaart Jarno  00:12:14  00:13:39  00:13:31  00:39:24 40,21
40 64 Meurs Jaap van H Nieuwenhuizen Piet  00:12:31  00:13:43  00:13:15  00:39:28 40,14
41 114 Son Mark van H Blok Alexander  00:11:59  00:13:49  00:13:48  00:39:34 40,04
42 78 Est Bart van H Huizinga Martin L  00:12:13  00:13:23  00:14:05  00:39:40 39,94
43 115 Grootenboer Hans H Scheider Arno  00:12:30  00:13:38  00:13:38  00:39:45 39,86
44 95 Redelijkheid Dannis de H Broek Lars van der  00:12:26  00:13:43  00:13:37  00:39:45 39,86
45 153 Lugtenburg Arie H Hartog Jan Kees den  00:12:22  00:13:45  00:13:41  00:39:46 39,83
46 94 Kooi van der Jan H Godschalk Ron  00:12:30  00:13:36  00:13:41  00:39:47 39,83
47 97 Breider Bas H Maters David  00:12:39  00:13:48  00:13:31  00:39:57 39,65
48 126 Lagendijk Jeffrey H Poel Korsten van der  00:12:36  00:13:52  00:13:37  00:40:04 39,55
49 152 Trommel Kees H Best Marcel de  00:12:40  00:13:38  00:13:58  00:40:15 39,37
50 120 Boer Daniel den H Mol Roeland  00:12:20  00:14:00  00:13:58  00:40:17 39,32
51 159 Meerkerk Erik H Kuikstra Ruud  00:11:53  00:13:12  00:15:14  00:40:18 39,31
52 77 Varenhout Johan H Roode de Maurice  00:12:41  00:13:50  00:13:51  00:40:21 39,26
53 85 Maden Aad van der H Farenhout Edward  00:12:51  00:13:54  00:13:45  00:40:28 39,15
54 111 Schaap Richard H Vermeulen Tommy  00:12:46  00:14:14  00:13:34  00:40:33 39,07
55 75 Meggelen Arjan van H Meggelen Michael van  00:12:38  00:13:53  00:14:05  00:40:35 39,04
56 52 Akershoek Hans H Verhoeven Mark  00:12:24  00:14:06  00:14:11  00:40:41 38,95
57 121 Boshuijer Jan H Trigt Carlo van  00:12:38  00:13:55  00:14:09  00:40:41 38,94
58 100 Burger Stefan H Blok Kris  00:12:42  00:13:58  00:14:03  00:40:42 38,93
59 73 Hermsen Maurits H Bakker Emile  00:12:53  00:14:01  00:13:55  00:40:47 38,85
60 86 Lugtenburg Wout H Meurs Ronald van  00:12:51  00:14:05  00:14:11  00:41:06 38,55
61 38 Moerenhout Sjaan H Moerenhout Koos  00:12:58  00:14:02  00:14:12  00:41:12 38,46
62 25 Bloemendaal Henk H Bloemendaal Frank  00:12:51  00:14:19  00:14:14  00:41:23 38,29
63 163 Jouvenaar Bram H Boogerd Levin  00:12:46  00:14:24  00:14:19  00:41:28 38,21
64 34 Hellendoorn Gerard H Hovens Raymond  00:12:57  00:14:21  00:14:15  00:41:32 38,15
65 125 Jonge Thomas de H Schipper Kees  00:13:07  00:14:09  00:14:17  00:41:32 38,14
66 106 Paardekoper Maarten H Blokpoel Michael  00:12:48  00:14:29  00:14:37  00:41:53 37,83
67 93 Lagerwaard Marinus H Weeda Peter  00:13:14  00:14:25  00:14:29  00:42:07 37,61
68 91 Zoetemelk Joop H Hendriks Marco  00:13:27  00:14:18  00:14:35  00:42:19 37,44
69 62 Keizer Tom H Kort Andre  00:13:17  00:14:38  00:14:35  00:42:29 37,29
70 45 Peeters Paul H Hoven Martin van  00:13:21  00:14:45  00:14:56  00:43:01 36,84
71 135 Dijk Frans van H Cutsen Sjaak  00:13:21  00:15:03  00:15:14  00:43:38 36,32
72 42 Godschalk Marvin H Champs Rutger  00:13:28  00:15:13  00:15:08  00:43:48 36,17
73 104 Trouwborst Marnix H Poel Erik  00:13:28  00:15:10  00:15:15  00:43:53 36,11
74 170 Geest Rob van H Kriek Paul  00:13:52  00:14:51  00:15:15  00:43:57 36,04
75 155 Geest, Paul van H Kleijn, Marieke  00:13:53  00:14:59  00:15:09  00:44:01 36,00
76 157 Gorsel Bas van H Gorsel Ingmar  00:14:11  00:15:20  00:15:23  00:44:53 35,30
77 61 Knaap Alex van der H Knaap Ramon van der  00:14:23  00:15:37  00:16:03  00:46:02 34,41
78 130 Visser Robert H Andeweg Marco  00:14:05  00:16:00  00:16:10  00:46:14 34,27
79 81 Hoek Vincent van der H Faesen Richard  00:14:34  00:16:00  00:16:14  00:46:48 33,85
80 87 Schoordijk Harm H Wolfs, Sylvana  00:14:21  00:16:18  00:16:16  00:46:54 33,78
81 44 Stevens Alfred H Santen Willem van  00:14:41  00:16:25  00:15:56  00:47:00 33,70
82 54 Tuink Sjoerd H Akkermans Raymond  00:14:24  00:16:23  00:16:18  00:47:05 33,65
83 33 Willemse Hans H Tasseron Michel  00:14:43  00:16:30  00:16:41  00:47:53 33,09
84 41 Champs Joop de H Verbeek Martin  00:15:02  00:16:34  00:16:32  00:48:07 32,92
85 43 Winkel John van de H Pesselse Johnny  00:16:28  00:18:18  00:18:24  00:53:09 29,80
                   
ID-Cycling                
Plts StartNr Naam Geslacht Gangmaker Ronde1 Ronde2 Ronde3 Totaal Snelheid
1 101 Hoogstrate Tonny I Jonge Jan de  00:13:42  00:15:11    00:28:53 36,57
Timing & Results: MYLAPS Event Timing (13-07-2019 20:40:48)          


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Top
© 2019/2020 All Rights Reserved Stichting wielerronde van Abbenbroek