keyvisual



Home
Nieuws
Abbenbroek
Bestuur
Sponsors
FOTO'S 2019
Rondemiss 2019
Koppeltijdrit 2019
UITSLAGEN KTR
STARTLIJST KTR 2019
Wedstrijdreglement
BELANGRIJK
Categorie
Bonificaties
Transponder
39e RABO Wielerronde
Dikke Banden Race
Parcours
Archief
Gastenboek
Links



 

 

Startlijst 36Cycling Koppeltijdrit 13 juli 2019 

       
(6)                  
    geb. h/d   aantal bonificatie      
startnr naam deelnemer jaar j/m categorie ronden tijd naam gangmaker starttijd chipcode
1           0:00:00   17:01:00 BB11467
2           0:00:00   17:02:00 BB08022
3           0:00:00   17:03:00 BB02425
4           0:00:00   17:04:00 BB11354
5           0:00:00   17:05:00 BA72484
6           0:00:00   17:06:00 BB03577
7           0:00:00   17:07:00 BB06585
8           0:00:00   17:08:00 BB11333
9           0:00:00   17:09:00 BB08108
10 Reijtenbach Lara 2010 m 1 1 0:01:30 Reijtenbach Tony 17:10:00 BA66270
11 Farenhout Jade 2008 m 1 1 0:00:30 Farenhout Arthur 17:11:00 BB08035
12 Breejen Liam den 2008 j 1 1 0:00:00 Breejen Rob den 17:12:00 BB12187
13 Velden Tim van der 2010 j 1 1 0:01:00 Velden Dennis van der 17:13:00 BB04067
14 Bergwerff Jallinn 2008 m 1 1 0:00:30 Bergwerff Erik 17:14:00 BB11569
15 Freij Evi 2006 m 2 2 0:02:00 Freij Rini 17:15:00 BB02315
16 Izerloo Maud van 2007 m 1 1 0:00:00 Hooghwerff Mellon 17:16:00 BB10592
17 Maurik Dennis van 2006 j 2 2 0:01:00 Maurik Leo van 17:17:00 BB04259
18 Wuisman Senna 2005 m 2 2 0:01:00 Romers Piene 17:18:00 BB11524
19 Timmer Brett 2009 j 1 1 0:00:30 Timmer Kevin 17:19:00 BB03094
20           0:00:00   17:20:00 BB06096
21 Straten Glenn van 2005 j 2 2 0:00:00 Rosmolen Cris 17:21:00 BB03863
22 Versloot Liam 2011 j 1 1 0:01:30 Versloot Theus 17:22:00 BB11693
23 Waard Bram de 2008 j 1 1 0:00:00 Waard Carolien de 17:23:00 BB05328
24 Jong Jayden de 2007 j 2 2 0:02:00 Jong Martijn de 17:24:00 BB03936
25 Bloemendaal Henk 1957 h 6 3 0:03:45 Bloemendaal Frank 17:25:00 BB03614
26 Hooghwerff Cyriel 2007 j 2 2 0:02:00 Hoogwerff Paul 17:26:00 BB05208
27 Chow Luke 2008 j 1 1 0:00:00 Chow Brett 17:27:00 BB02523
28 Jonge Thomas de 1995 h 6 3 0:00:00 Bontebal Wilmert 17:28:00 BB02448
29 Dekker Karlijn 2010 m 1 1 0:01:30 Dekker Arie 17:29:00 BB09653
30 Kloos Thom 2013 j 1 1 0:02:30 Kloos Dennis 17:30:00 BB03769
31 Visser Job 2001 j 3 3 0:00:30 Wolthuizen Yennick 17:31:00 BB08161
32 Freij Anne 2008 m 1 1 0:00:30 Gesquierre Sebastiaan 17:32:00 BB03933
33 Willemse Hans 1985 h 6 3 0:00:00 Verzijl Daniel 17:33:00 BB10575
34 Hellendoorn Gerard 1968 h 6 3 0:02:15 Hovens Raymond 17:34:00 BB04051
35 Gaag Miranda v/d 1979 d 5 3 0:00:00 Gaag Remko v/d 17:35:00 BB04462
36 Beek Tygo van der 2008 j 1 1 0:00:00 Poldervaart Mario 17:36:00 BB05288
37 Gouw Yara 2009 m 1 1 0:01:00 Gouw Remco 17:37:00 BB04521
38 Moerenhout Sjaan 1946 h 6 3 0:05:15 Moerenhout Koos 17:38:00 BB09448
39 Minke Niels 2010 j 1 1 0:01:00 Minke Jaco 17:39:00 BB03756
40 Eck Kevin van 2006 j 2 2 0:01:00 Stougje Chanelle 17:40:00 BB02546
41 Champs Joop de 1964 h 6 3 0:02:15 Verbeek Martin 17:41:00 BB03943
42 Godschalk Marvin 1987 h 6 3 0:00:00 Champs Rutger 17:42:00 BB05277
43 Winkel John van de  1959 h 6 3 0:03:00 Pesselse Johnny 17:43:00 BB04247
44 Stevens Alfred 1975 h 6 3 0:00:45 Santen Willem van 17:44:00 BA67644
45 Peeters Paul 1975 h 6 3 0:00:45 Hoven Martin van 17:45:00 BB08079
46 Briggeman Cas 2006 j 2 2 0:01:00 Spiero Tamar 17:46:00 BB08111
47 Harg Jennifer van der 2001 m 4 3 0:00:30 Vree P de 17:47:00 BB12165
48 Bergsma Sil 2006 j 2 2 0:01:00 Gelijnse Marco 17:48:00 BB08298
49 Karel Conner 2006 j 2 2 0:01:00 Lambregts Ron 17:49:00 BB12169
50 Romers Jilles 2007 j 2 2 0:02:00 Schotte Kasper 17:50:00 BB09565
51           0:00:00   17:51:00 BB08103
52 Akershoek Hans 1972 h 6 3 0:01:30 Verhoeven Mark 17:52:00 BB04139
53 Zirkzee Eri 2005 j 2 2 0:00:00 Zirkzee Hans 17:53:00 BB06577
54 Tuink Sjoerd 1978 h 6 3 0:00:45 Akkermans Raymond 17:54:00 BB02104
55 Herrewijnen Siem 2011 j 1 1 0:01:30 Herrewijnen Jan Willem 17:55:00 BB11671
56           0:00:00   17:56:00 BB03940
57 Krimpen Arno van 2003 j 3 3 0:01:30 Krimpen van Jarno 17:57:00 BB03935
58 Sighem van Nicole 2009 m 1 1 0:01:00 Sighem Paul van 17:58:00 BB09048
59 Grootveld Christiaan 1987 h 6 3 0:00:00 Bock Yuri 17:59:00 BB03868
60           0:00:00   18:00:00 BB10581
61 Knaap Alex van der 1950 h 6 3 0:04:30 Knaap Ramon van der 18:01:00 BB02148
62 Tom Keizer 1960 h 6 3 0:03:00 Kort Andre 18:02:00 BB04534
63 Wolf Babette van der 2004 m 4 3 0:02:00 Wolf Rosalie van der 18:03:00 BB10559
64 Meurs Jaap van 1959 h 6 3 0:03:00 Nieuwenhuizen Piet 18:04:00 BB03875
65           0:00:00   18:05:00 BB04066
66 Olsthoorn Zeb 2009 j 1 1 0:00:30 Olsthoorn Hans 18:06:00 BB11819
67 Wuismann Finn 2010 j 1 1 0:01:00 Wuisman Leon 18:07:00 BB08139
68 Schouten Harmen 1973 h 6 3 0:01:30 Groenhoff Edu 18:08:00 BB07981
69 Klok Sveva 2006 m 2 2 0:02:00 Maurice Keijzer 18:09:00 BB12490
70 Langendoen Lars 2007 j 2 2 0:02:00 Langedoen Serge 18:10:00 BB11676
71           0:00:00   18:11:00 BB06568
72 Zwienen Marc van 1971 h 6 3 0:01:30 Hoogerheide Peter 18:12:00 BB02158
73 Hermsen Maurits 1975 h 6 3 0:00:45 Bakker Emile 18:13:00 BB12483
74 Faber Anky  1961 d 5 3 0:03:00 Faber Frans 18:14:00 BB06217
75 Meggelen Arjan van 1967 h 6 3 0:02:15 Meggelen Michael van 18:15:00 BB09735
76           0:00:00   18:16:00 BB06661
77 Varenhout Johan 1974 h 6 3 0:00:45 Roode de Maurice 18:17:00 BB03589
78 Est Bart van 1956 h 6 3 0:03:45 L Huizinga Martin 18:18:00 BB10895
79 Delanghe Patrick 1966 h 6 3 0:02:15 Rijn Arno van 18:19:00 BA83176
80 Kabbedijk Kees 1957 h 6 3 0:03:45 Kabbedijk Jan 18:20:00 BA96533
81 Hoek Vincent van der 1979 h 6 3 0:00:00 Faesen Richard 18:21:00 BA69785
82 Michel Vinvent 1989 h 6 3 0:00:00 Schutter Bart de 18:22:00 BA84663
83 Vette Sandra de 1967 d 5 3 0:02:15 Vette Rudy de 18:23:00 BB09020
84           0:00:00   18:24:00 BB09004
85 Maden Aad van der 1966 h 6 3 0:02:15 Farenhout Edward 18:25:00 BA94595
86 Lugtenburg Wout 1958 h 6 3 0:03:45 Meurs Ronald van 18:26:00 BA76741
87 Schoordijk Harm 1961 h 6 3 0:03:00 Beijenman Dries 18:27:00 BA83889
88 Lacroix Johan 1962 h 6 3 0:03:00 Lacroix Luc 18:28:00 BA84809
89 Duyndam Alexander 1966 h 6 3 0:02:15 Lilian Maters 18:29:00 BA79487
90 Hofsteenge Yolanda 1980 d 5 3 0:00:00 Dekker Michel 18:30:00 BB11007
91 Zoetemelk Joop 1946 h 6 3 0:05:15 Hendriks Marco 18:31:00 BA78200
92 Verduyn Thomas 1997 h 6 3 0:00:00 Verduyn Kasper 18:32:00 BA67939
93 Lagerwaard Marinus 1963 h 6 3 0:03:00 Weeda Peter 18:33:00 BB11441
94 Kooi Jan 1949 h 6 3 0:04:30 Godschalk Ron 18:34:00 BA95173
95           0:00:00   18:35:00 BB09467
96 Ekris Evi 1987 d 5 3 0:00:00 Kleinjans Lennart 18:36:00 BA76090
97 Breider Bas 1986 h 6 3 0:00:00 Maters David 18:37:00 BA79529
98 Roos Wout 1981 h 6 3 0:00:00 Velde Sander van der 18:38:00 BA78384
99 Bergeijk Janny van 1969 d 5 3 0:01:30 Hout Willemien van der 18:39:00 BA79215
100 Burger Stefan 1974 h 6 3 0:00:45 Kris Blok 18:40:00 BB09769
101 Hoogstrate Tonny 1972 id 7 2 0:00:00 Jonge Jan de 18:41:00 BA67972
102 Minneboo Rene 1970 h 6 3 0:01:30 Kreder Raymond 18:42:00 BA87473
103 Dijk Claudia van 1997 d 5 3 0:00:00 Witzenburg Marieke 18:43:00 BA59404
104           0:00:00   18:44:00 BA68019
105 Kolijn Amanda 1980 d 5 3 0:00:00 Bal Laura 18:45:00 BA95455
106 Paardekoper Maarten 1976 h 6 3 0:00:45 Blokpoel Michael 18:46:00 BA82669
107 Gesquierre Sebastiaan 1981 h 6 3 0:00:00 Meijs Jan van der 18:47:00 BB10527
108 Canoy Bas 1978 h 6 3 0:00:45 Tongeren Thijs van 18:48:00 BA93378
109           0:00:00   18:49:00 BA83880
110 Kraaijenbrink Theo 1964 h 6 3 0:02:15 Straten Edwin van 18:50:00 BA97405
111 Schaap Richard 1989 h 6 3 0:00:00 Vermeulen Tommy 18:51:00 BA85561
112 Koevoets Camiel 1980 h 6 3 0:00:00 Broer Milan 18:52:00 BA72553
113 Hudepohl John 1964 h 6 3 0:02:15 Klijn Stijn 18:53:00 BA89761
114 Son Mark van 1978 h 6 3 0:00:45 Blok Alexander 18:54:00 BA80223
115 Grootenboer Hans 1961 h 6 3 0:03:00 Scheider Arno 18:55:00 BA70359
116 Bontebal Wilmert 1989 h 6 3 0:00:00 Gob Bryan 18:56:00 BA86054
117 Oosting Art 1966 h 6 3 0:02:15 Bakker Maarten den 18:57:00 BA85818
118 Kuil Arie van der 1980 h 6 3 0:00:00 Linden Martin van der 18:58:00 BA91961
119           0:00:00   18:59:00 BA93954
120 Boer Daniel den 1970 h 6 3 0:01:30 Mol Roeland 19:00:00 BA74067
121 Boshuijer Jan 1948 h 6 3 0:05:15 Trigt Carlo van 19:01:00 BA96861
122 Roon Jan de 1966 h 6 3 0:02:15 Hordijk Jan 19:02:00 BA75041
123 Verhage Barend 1954 h 6 3 0:03:45 Roos John 19:03:00 BA74668
124 Pols Tijs van der 2005 j 2 2 0:00:00 Pols Teun van der 19:04:00 BA77412
125 Jong Tom de 1985 h 6 3 0:00:00 Graaf Jerry de 19:05:00 BB02639
126 Lagendijk Jeffrey 1970 h 6 3 0:01:30 Poel Korsten van der 19:06:00 BB10070
127 Keenen Paul 1965 h 6 3 0:02:15 Schierbeek Carlo 19:07:00 BA67768
128 Kohn Ronald 1963 h 6 3 0:03:00 Yildiz Ferdi 19:08:00 BA75713
129           0:00:00   19:09:00 BA77302
130 Visser Robert 1949 h 6 3 0:04:30 Andeweg Marco 19:10:00 BA85454
131 Man Dick de 1966 h 6 3 0:02:15 Nils Knoot 19:11:00 BA89872
132 Wijk Wouter van 1975 h 6 3 0:00:45 Jansen Joost 19:12:00 BA79904
133 Bos Leonie 2001 m 4 3 0:00:30 Anthonise Lieven 19:13:00 BA75990
134 Post Jaydan 2005 j 2 2 0:00:00 Poldervaart Mario 19:14:00 BA67160
135 Dijk Frans van  1960 h 6 3 0:03:00 Cutsen Sjaak 19:15:00 BB06694
136 Mol Sander 1975 h 6 3 0:00:45 Hordijk Bart 19:16:00 BA91727
137 Pelt Arwin van 1969 h 6 3 0:01:30 Kroon Raymond 19:17:00 BA94928
138 Doorn vd Wel Patricia 1977 d 5 3 0:00:45 Doorn Marco 19:18:00 BA72103
139 Ruijven Eefje van 2008 m 1 1 0:00:30 Ruijven Peter van 19:19:00 BA96954
140 Keijzer Asa de 2008 m 1 1 0:00:30 Stougje Chanelle 19:20:00 BA82621
141 Keijzer Maurice de 1972 h 6 3 0:01:30 Moerenhout Koos 19:21:00 BB04887
142 Winden Stefan 1989 h 6 3 0:00:00 Bal Tom 19:22:00 BB12163
143 Klok Ines 1983 d 5 3 0:00:00 Kegge Willem 19:23:00 BB04219
144           0:00:00   19:24:00 BA71862
145 Fritzsch Arco 1977 h 6 3 0:00:45 Storm Dico 19:25:00 BA68943
146 Schoonhoven Bas 1978 h 6 3 0:00:45 Borsboom Willem 19:26:00 BA66120
147 Mol Sander 1975 h 6 3 0:00:45 Hordijk Bart 19:27:00 BB10127
148 Ammerlaan Nicole 1983 d 5 3 0:00:00 Geus Aad de 19:28:00 BA91217
149 Krijgsman Angela 1983 d 5 3 0:00:00 Rosmalen Cris 19:29:00 BA68781
150 Leeuwen Henk 1992 h 6 3 0:00:00 Heijden Jorick van der 19:30:00 BA90652
151 Bravenboer Niek 1958 h 6 3 0:03:45 Breevaart Jarno 19:31:00 BA82213
152 Trommel Kees 1949 h 6 3 0:04:30 Best Marcel de 19:32:00 BB03501
153 Lugtenburg Arie 1960 h 6 3 0:03:00 Jan Kees den Hartog 19:33:00 BB05028
154 Geloof Marjolein van`t 1996 d 5 3 0:00:00 Geloof Arie van`t 19:34:00 BA73377
155           0:00:00   19:35:00 BA67752
156 Knaap Ramon van der 1977 h 6 3 0:00:45 Palm Remco 19:36:00 BA81963
157 Gorsel Bas van 1951 h 6 3 0:04:30 Gorsel Ingmar 19:37:00 BA83732
158 Romers Maartje 1975 d 5 3 0:00:45 Schotte Suzanne 19:38:00 BA66462
159 Meerkerk Erik 1964 h 6 3 0:02:15 Kuikstra Ruud 19:39:00 BA83057
160 Doel Pim van der 1985 h 6 3 0:00:00 Ulfman Jeroen 19:40:00 BA67616
161 Jorritsma Sylvia 1991 d 5 3 0:00:00 Hout Linda v/d 19:41:00 BA81093
162 Duin Tim van 1978 h 6 3 0:00:45 Kremer Patrick 19:42:00 BA94274
163 Jouvenaar Bram 1950 h 6 3 0:04:30 Boogerd Levin 19:43:00 BA80167
164 Reitsema Eduard 1971 h 6 3 0:01:30 Gaag Remko v/d 19:44:00 BA67384
165           0:00:00   19:45:00 BA97496
166 Pronk Gerrit 1952 h 6 3 0:04:30 Boogerd Rini 19:46:00 BA59536
167 Comte Wim le 1965 h 6 3 0:02:15 Bogaerdt Perry 19:47:00 BA66007
168 Biesheuvel Edwin 1979 h 6 3 0:00:00 Vlag Jeroen 19:48:00 BA86071
169           0:00:00   19:49:00 BA68510
170           0:00:00   19:50:00 BB04413
171           0:00:00   19:51:00 BA84182
172           0:00:00   19:52:00 BA95419
173           0:00:00   19:53:00 BA82559




 

Top
© 2019/2020 All Rights Reserved Stichting wielerronde van Abbenbroek